Noč raziskovalcev

Študijske strani

Sistematski pregledi za zamudnike - PONOVNO

Spoštovani,

iz Zdravstvenega doma za študente so nam sporočili, da so z dnem 28.8.2018  ponovno začeli izvajati sistematske preglede za študente vseh fakultet, visokih šol in akademij, ki so v študijskem letu 2017/18 zamudili redni sistematični pregled:

1. pregled –  v prvem letniku 1. stopnje

2. pregled  – v zadnjem letniku (4., 5. letniku

oz. 1. letniku magistrskega študija)

Naročanje je možno:

OSEBNO med 6.00 in 13.00 uro

TELEFONSKO -  01 /200 74 22 ( med 6.00  in 7.30 ali med 13.00 in 13.30  uro)

preko elektronske pošte (priporočljivo ) na naslov: valentina.slana@zdstudenti.si

Ob naročanju navedite:

- fakulteto

- letnik

- stopnjo študija

POMEMBNO!

Posebej povabljeni vsi, ki se približujete 26. letu starosti ali ste v tem študijskem letu dopolnili 26 let, da s prijavo pohitite, dokler vam pripada brezplačni pregled.

FF izobražuje študente in ustvarja vrhunske izobražence z odprtim in kritičnim mišljenjem na področju humanistike in družboslovja ter izobraževanja učiteljev s teh področij.

EDUROAM

Fakulteta je opremljena z brezžičnimi oddajniki. Na voljo je brezžično akademsko omrežje Eduroam. Dostop do tega omrežja je na voljo vsem vpisanim študentom/študentkam in zaposlenim na fakulteti. Do omrežja Eduroam lahko dostopate povsod, kjer je na voljo signal (doma in v tujini).

Univerza v Ljubljani
FF - Filozofska fakulteta