Sprejem za tuje študente

Univerza v Ljubljani v četrtek, 27. 9. 2018 ob 10.00 uri, organizira sprejem za tuje študente, vpisane v študijske programe Univerze v Ljubljani. V okviru sprejema je predvidena predstavitev informacij v zvezi s študijem na Univerzi v Ljubljani, obštudijskimi in drugimi dejavnostmi ter ostalih uporabnih informacij, vezanih na bivanje v Sloveniji. Na sprejem bodo povabili predstavnike različnih organizacij, ki bodo študentom iz prve roke podali informacije, kaj vse je potrebno urediti v zvezi z bivanjem v Sloveniji. V zaključnem delu sprejema so predvideni individualni razgovori s koordinatorji za tuje študente s članic ter ostalimi predstavniki. Lokacija izvedbe sprejema je odvisna od števila prijavljenih.

Osnutek programa (končni program bo znan naknadno)