Predstavitev knjige Medmedijsko in medkulturno nomadstvo, o vezljivosti medijev in kultur v sodobnih uprizoritvenih umetnostih

Akademija za gledališče, radio, film in televizijo (AGRFT) in Filozofska fakulteta Univerze v Ljubljani vabita na predstavitev knjige Medmedijsko in medkulturno nomadstvo, o vezljivosti medijev in kultur v sodobnih uprizoritvenih umetnostih, ki bo v ponedeljek, 10. decembra 2018, ob 11.00 uri na AGRFT (Trubarjeva 3, 7. nadstropje).

Monografija je nastala v okviru raziskovalnega programa AGRFT in je s podporo Javne agencije za raziskovalno dejavnost Republike Slovenije izšla pri Znanstveni založbi Filozofske fakultete.

Pogovor o medmedijskem in medkulturnem nomadstvu sodobne slovenske uprizoritvene umetnosti bosta odprla dekan AGRFT prof. Tomaž Gubenšek in vodja Znanstvene založbe Filozofske fakultete dr. Matevž Rudolf, z avtorjem knjige izr. prof. dr. Tomažem Toporišičem pa se bo pogovarjala izr. prof. dr. Barbara Orel, vodja raziskovalne skupine AGRFT.

Lepo vabljeni!

Slike: