Mednarodna raziskava: Učinkovito prilagajanje ukrepov posameznikom v času težkih okoliščin

V mednarodni raziskavi Učinkovito prilagajanje ukrepov posameznikom v času težkih okoliščin se na Univerzi v Ljubljani  (vodja: doc. dr. Boštjan Bajec, Oddelek za psihologijo Filozofske fakultete) in Univerzi v Siegnu ukvarjajo s tem, kako učinkovito prilagajati ukrepe posameznikom v času težkih okoliščin, kakršna je trenutna epidemija koronavirusa.

V ta namen preizkušajo različne dnevne predloge in sporočila, ki so lahko v pomoč, da ostanemo čim bolj zadovoljni (ukrepi niso namenjeni pomoči pri hujših stiskah – v primeru teh se obrnite po pomoč).

Če vas sodelovanje v raziskavi zanima, lahko izpolnite nekaj vprašalnikov na spletni strani, kasneje pa vam na vaš e-naslov pošiljajo dnevne predloge in sporočila (prebiranje in izvedba teh vam ne bi smela vzeti več kot 5 minut dnevno). Po tem obdobju vas bodo ponovno prosili, da izpolnite nekaj vprašalnikov, katerih izpolnjevanje bo predvidoma trajalo okrog 15 minut.

V kolikor imate glede raziskave še kakšno vprašanje, lahko pišete na bostjan.bajec@ff.uni-lj.si.

Hvala za sodelovanje.