Študentske predstavitve na Oddelku za etnologijo in kulturno antropologijo Filozofske fakultete

Oddelek za etnologijo in kulturno antropologijo Filozofske fakultete vabi k spremljanju študentskih predstavitev pri predmetu Etnologija Amerik pod mentorstvom izr. prof. dr. Uršule Lipovec Čebron, in sicer:

- v ponedeljek, 25. maja 2020, od 9.30 do 11.00 ure: Figura šamana (Nika Zorman Joštl), Spol in šamani (Špela Peterka in Nataša Roter), Rituali pri Mapučih (Jan Inkret) ter Zdravilstvo pri Mapučih (Anuša Babuder, Tisa Kučan Lah), Zoom povezava;

- v četrtek, 28. maja 2020, od 9.30 do 11.00 ure: Vzgoja pri Mapučih (Katarina Dolinčar), Film in Mapuči (Gašper Raušl), Protesti v Čilu in glavni razlogi zanje (Blaž Mugerli) ter Feminizem in protesti v Čilu (Lana Turnšek), Zoom povezava.

Slike: