Razpisi Javnega štipendijskega, razvojnega, invalidskega in preživninskega sklada Republike Slovenije

Štipendije za doktorski študij na European University Institute (EUI) za leto 2018 (247. javni razpis)

Javni štipendijski, razvojni, invalidski in preživninski sklad Republike Slovenije razpisuje štipendijo za enega vlagatelja, ki bo v študijskem letu 2018/2019 vpisan v 1. letnik štiriletnega doktorskega študija na European University Institute (EUI), pri čemer zadnje leto študija financira EUI.

Štipendije Ad futura za študij v tujini za leto 2018 (244. JR)

Javni sklad je objavil javni razpis štipendij za šolnino in življenjske stroške za študij v tujini. Rok prijave je do vključno 18. 4. 2018.

Štipendije za program Fulbright za leto 2019 (242. JR)

Štipendije so namenjene udeležencem Fulbright programa, in sicer slovenskim državljanom za gostovanje v ZDA in ameriškim državljanom za gostovanje v Sloveniji.