Dogodki v januarju

Prvi je namenjen predvsem bodočim pedagoškim delavcem (vendar odprt tudi za druge zainteresirane), drugi pa je odprt za študente vseh članic UL. Dogodka sta za študente UL brezplačna, vendar je število mest omejeno, zato je potrebna prijava.

KAJ: OBVLADOVANJE STRESA in TEHNIKE SPROŠČANJA ZA  BODOČE PEDAGOŠKE DELAVKE IN DELAVCE

PRIJAVA in več INFO na: sabina.znidarsic-zagar@uni-lj.si

Na delavnici boste imeli priložnost pogledati na stres in svojo izkušnjo z njim z drugačne perspektive in pod strokovnim vodstvom.

Seznanili se boste z nekaj učinkovitimi tehnikami obvladovanja stresa in zmanjševanje škode, ki jo lahko povzroči!

•             Čuječnost

•             Dihalne tehnike

•             Progresivna mišična relaksacija

•             Vodena imaginacija

Delavnico bo vodila: Tina Jereb, univ. dipl. kom., specializantka integrativne psihoterapije

KDAJ: četrtek, 11. 1. 2018 od 13.00 – 16.45

KJE: UL PEF, Kardeljeva ploščad 16, Sejna soba 026

PRIJAVA in več INFO na: sabina.znidarsic-zagar@uni-lj.si

Rok prijave: do 9. 1. 2018

KAJ: Družbena omrežja kot priložnost ali ovira pri zaposlitvi - 8. Študentska konferenca Fakultete za upravo PRIJAVA

KAKO IZ NIČ USTVARITI PRILOŽNOST ZASE (dr. Aleksander Zadel, psiholog in direktor Inštituta za osebni razvoj C.A.R.; Izkoriščanje lastnega potenciala in potenciala okolice ter samopromocija)

POSTAVLJANJE LASTNIH MEJA: VPLIV DRUŽBENIH OMREŽIJ NA KONCENTRACIJO MED ŠTUDIJEM/MED UČENJEM (prof. dr. Zvezdan Pirtošek, dr. med., spec. Nevrolog; vpliv Facebooka/SnapChata/Mobitela na koncentracijo med študijem)

MOČ ZMAGOVALNE MISELNOSTI (Alenka Kaštrun, svetovalka, coach)

HITRI ZMENKI Z DELODAJALCI (COMPETO, kadrovske storitve d.o.o., Zavod UP, zavod za upravno poslovanje, UE Ljubljana, Optiweb d.o.o., LEK d.d., LIDL Slovenija d.o.o. k.d., TAKTIKA PLUS d.o.o., GORENJE d.d., GENERALI zavarovalnica d.d., Javni sklad RS za kulturne dejavnosti, Finančna uprava Republike Slovenije, Studio Moderna d.o.o., Danfoss Trata d.o.o.)

HITRI ZMENKI (NASVETI) S STROKOVNJAKI 1:1: NASVETI ZA KREPITEV KOMPETENC (dr. Tanja POTOČNIK MESARIĆ, karierna svetovalka pregled CV-ja in življenjepisa, udeleženci prinesejo svoj CV;  mag. Nandakumar CHELLAPPAN NAIR, strokovnjak za retoriko  ocena prvega vtisa, 1 min predstavitev udeleženca in mag. Jasmina SPAHALIĆ, strokovnjakinja za javno nastopanje, ocena javnega nastopanja, 1 min nastop udeleženca)

KDAJ: torek, 16. 1. 2018 od 8:30 do 13:00

KJE: Fakulteta za upravo UL, Gosarjeva ulica 5