Noč raziskovalcev

OB ŠTUDIJU
Študijske strani

Usposabljanje za prostovoljce na Zvezi društev slepih in slabovidnih Slovenije

Na Zvezi društev slepih in slabovidnih Slovenije pripravljajo različne aktivnosti (delavnice, tabore) za slepe in slabovidne otroke in  mladostnike. Aktivnosti lahko izvedejo le ob pomoči prostovoljcev, zato tudi v letošnjem letu pripravljajo usposabljanje za prostovoljce, ki bo v soboto 10. marca 2018.

Udeleženci usposabljanja se bodo seznanili s slepote in slabovidnostjo, s komunikacijo s slepimi in slabovidnimi, naučili se bodo spremljati slepe in slabovidne … Po opravljenem usposabljanju bodo prejeli potrdilo o opravljenem usposabljanju ter priložnost za opravljanje prostovoljnega dela.

Več v priponkah.

FF izobražuje študente in ustvarja vrhunske izobražence z odprtim in kritičnim mišljenjem na področju humanistike in družboslovja ter izobraževanja učiteljev s teh področij.

EDUROAM

Fakulteta je opremljena z brezžičnimi oddajniki. Na voljo je brezžično akademsko omrežje Eduroam. Dostop do tega omrežja je na voljo vsem vpisanim študentom/študentkam in zaposlenim na fakulteti. Do omrežja Eduroam lahko dostopate povsod, kjer je na voljo signal (doma in v tujini).

Univerza v Ljubljani
FF - Filozofska fakulteta