Okrogla miza s tematiko Duševne motnje in življenje z njimi med študentsko populacijo

Spoštovani!

Tutorstvo za študente s posebnimi potrebami Filozofske fakultete Univerze v Ljubljani v sodelovanju z Oddelkoma za psihologijo ter pedagodiko in andragogiko vas vljudno vabi na Okroglo mizo s tematiko Duševne motnje in življenje z njimi med študentsko populacijo. Okrogla miza bo moderirana, njen namen pa je osvetliti omenjeno problematiko, saj še zmeraj velja za tabu temo, hkrati pa si ljudje niti ne predstavljamo vseh tegob, ki pestijo ljudi z diagnozami s tega področja.
Prisluhnili bomo petim govorcem z bogatimi izkušnjami iz različnih strokovnih področij in skupaj pridobili boljše znanje o študentih s posebnimi potrebami, ki trpijo za duševnimi motnjami.  Dogodek se bo odvijal 19. 4. 2018 ob 19.00, v predavalnici Filozofske fakultete v Ljubljani.

Po uradnem delu bo sledil čas za vprašanja publike ter neformalno druženje.

Več o dogodku pa si lahko preberete tudi na sledeči Facebook povezavi:https://www.facebook.com/events/224984378237839/

Lep pozdrav,

Kristina Sarka

koordinatorka tutorjev za študente s posebnimi potrebami Filozofske fakultete Univerze v Ljubljani