Karierni kažipot za študente s posebnimi potrebami

»Karierni centri Univerze v Ljubljani – vaš kompas na karierni poti« 17. maja 2018 organizira dogodek Karierni kažipot za študente s posebnimi potrebami. Dogodek bo potekal na Ekonomski fakulteti od 14h do 18h.

Z dogodkom želijo študente s posebnimi potrebami:

-        spodbuditi k proaktivnemu pristopu k načrtovanju karierne poti, vključevanju v študij in na trg dela;

-        informirati o programih in projektih v katere se lahko vključijo v času študija in po njem,;

-        predstaviti primere dobrih praks in možnosti poklicnega usmerjanja;

-        seznaniti s prakso sodelovanja zdravnika medicine dela in športa ter potencialnih  delodajalcev pri informiranju  o zdravstvenem stanju kandidata za zaposlitev;

-        povezati s predstavniki različnih strokovnih institucij (Infotržnica), na katere se lahko obrnejo za dodatne informacije, nasvet v zvezi z vključitvijo v študijskih proces, trg dela itd.

Na dogodku bo ob predhodni najavi potrebe zagotovljen tolmač za slovenski znakovni jezik, organiziran je tudi prilagojeni prevoz.

Program in več informacij o dogodku najdete tukaj<https://kc.uni-lj.si/dogodki/karierni-ka-ipot-za-tudente-s-posebnimi-potrebami.html>.

Program je v priponki.

Datoteke: