Filofest, festival mednarodne študentske filmske in video produkcije

Vabljeni na Filofest, festival mednarodne študentske filmske in video produkcije, ki med 9. in 11. januarjem 2019 poteka v predavalnicah Filozofske fakultete in v dvorani Slovenske kinoteke. Prikazanih bo okrog 50 kratkih študentskih filmov iz celega sveta, od akademskih izdelkov nekaterih najbolj znanih evropskih filmskih šol kot del nadobudnih ljubiteljskih avtorjev. V sklopu festivala bo potekal tudi spremljevalni program - pogovor pred projekcijami in zaključni koncertni večer v Centru Slovanskih Kultur France Prešeren.

Festival poteka v okviru 100-letnice Univerze v Ljubljani in je v celoti prostovoljno organiziran iz strani nadobudne ekipe mladih študentov Univerze v Ljubljani. Projekcije filmov in pogovori so vsi BREZPLAČNI.

PODROBEN PROGRAM z avtorji in trajanji posameznih filmov.

FB-dogodek

Slike: