Predstavitev Shanghai Summer School 2019

V ponedeljek 11. 3. 2019 ob 13 uri bo v Modri sobi FF predstavitev Shanghai Summer School 2019.

Predstavitev Shanghai Summer School 2019 na Filozofski fakulteti!

Šanghaj - legendarno kitajsko velemesto, mesto presežkov, ki že desetletja privablja vse v lovu za svojimi sanjami. Z razlogom mu tako pravijo »魔都« ali čarobno mesto.  Milijoni ljudi, ki so prišli so v Šanghaj prinesli svojo kulturo in energijo, ki sta postali del mesta samega.

Pridružite se nam v ponedeljek 11. marca ob 13ih na še zadnji predstavitvi Shanghai Summer School 2019 pred zaključkom prijav, ki bo potekala v Modri sobi (učilnica 526 v 5. nadstropju).

Na predstavitvi boste spoznali mesto Šanghaj ter natančen program poletne šole. Kot študenti Filozofske fakultete imate možnost pridobitve štipendije v višini 900€, ki jo podeljuje javni sklad RS. Več o tem bomo povedali tudi na predstavitvi. Povezavo do Facebook dogodka najdete tukaj.

www.shanghaisummerschool.org