Govori FF: Ciklus javnih predavanj (1.–18. april 2019, vsakokrat ob 18h, predavalnica 34)

V okviru praznovanja 100. obletnice Univerze v Ljubljani Filozofska fakulteta v mesecu aprilu predstavlja ciklus javnih predavanj Govori FF, v katerem bodo svoje delo predstavili uveljavljeni profesorji in profesorice Filozofske fakultete, ki so redno navzoči v slovenski javnosti.

V seriji predavanj bodo spregovorili odmevni misleci in razmišljali o temah, ki se tako ali drugače dotikajo aktualnosti slovenske družbe in njene umeščenosti v nacionalni in transnacionalni kontekst. Dvanajst javnih, prosto dostopnih predavanj skuša koherentno zajeti celostno gesto humanistične in družboslovne refleksije, kakršno ta trenutek širši javnosti lahko ponudi Filozofska fakulteta UL, največja slovenska humanistična in družboslovna ustanova.

Povzetki posameznih predavanj

Slike: