SL | EN

100 LET
Stoletnica

24. Slovenski dnevi knjige: poziv za prostovoljce

Za 24. edicijo festivala Slovenski dnevi knjige, ki bo v sodelovanju Društva slovenskih pisateljev, Narodne galerije ter Moderne galerije potekal med 15. in 18. majem, iščejo prostovoljce, ki bi pomagali pri izvedbi festivalskega dogajanja.

Prijave v obliki zelo kratkega sestavka o vašem dosedanjem delu in zanimanjih do 10. aprila 2019 sprejemajo na elektronski naslov pia@dneviknjige.si.

Več

FF izobražuje študente in ustvarja vrhunske izobražence z odprtim in kritičnim mišljenjem na področju humanistike in družboslovja ter izobraževanja učiteljev s teh področij.

EDUROAM

Fakulteta je opremljena z brezžičnimi oddajniki. Na voljo je brezžično akademsko omrežje Eduroam. Dostop do tega omrežja je na voljo vsem vpisanim študentom/študentkam in zaposlenim na fakulteti. Do omrežja Eduroam lahko dostopate povsod, kjer je na voljo signal (doma in v tujini).

Univerza v Ljubljani
FF - Filozofska fakulteta