Državno univerzitetno prvenstvo v orientacijskem teku 2018/19

V sredo, 15. 5. 2019 bo na Rožniku, v Ljubljani, potekalo državno univerzitetno prvenstvo v orientacijskem teku za študijsko leto 2018/19. Tekmovanje organizirata Slovenska univerzitetna športna zveza(SUSA) in Orientacijska zveza Slovenije(OZS), izvajalec tekmovanja Orientacijski klub Polaris Ljubljana. Tekmovalo se bo na sredni in daljši progi, kategorije pa so poleg spola razdeljene na študentko rekreativno in študentsko tekmovalno kategorijo ter na kategorijo zaposlenih. Predprijave se zbirajo do torka, 14. 5. 2019, do 12:00.

Oddaja predprijave prek spletnega obrazca. Za oddajo prijave klikni tukaj.

Več informacij o tekmovanju lahko najdete tukaj, lahko pa kontaktirate tudi Nejca Bobovnika.