Razpis za priznanja Študentskega sveta

Spoštovani,

Študentski svet Filozofske fakultete je na 7. redni seji, dne 12. 6. 2019, razpisal postopek zbiranja predlogov za prejemnike priznanj ŠSFF, in sicer za:

– priznanje za nadpovprečno uspešno pedagoško delo,

– priznanje za udejstvovanje na področju študentskega organiziranja in obštudijskih dejavnosti,

– priznanje za študijske dosežke,

– priznanje za posebne dosežke,

– priznanje za nadpovprečno strokovno delo.

Prejemnike priznanj lahko predlaga katerikoli študent FF UL, prav tako pa dekan, prodekani, tajnica fakultete in predstojniki oddelkov.

Predlog s pisno obrazložitvijo pošljite po pošti na naslov: Filozofska fakulteta UL, Študentski svet, Komisija za priznanja, Aškerčeva 2, 1000 Ljubljana s pripisom PRIZNANJA ŠSFF ali po elektronski pošti na naslov studentski.svet@ff.uni-lj.si.

Rok za oddajo predlogov je 31. 8. 2019. Podeljevanje priznanj ŠSFF ureja Pravilnik o podeljevanju priznanj ŠSFF.

S spoštovanjem,

Nataša Martina Pintarič,