Mednarodna poletna šola Okoljska zgodovina in historična ekologija Dinarskega krasa

Prijave do 12. 1. 2020.

V Sloveniji bo od 13./14. do 18./19. julija 2020 potekala mednarodna poletna šola Okoljska zgodovina in historična ekologija Dinarskega krasa. Namenjena je predvsem magistrskim in doktorskim študentkam in študentom. Šola bo interdisciplinarna, da pridobite vpoglede v močne in šibke točke metodologij različnih strok, ki se ukvarjajo s preteklostjo Dinarskega krasa, in v njihove temeljne rezultate. Zato boste pozneje lahko še bolj kakovostno pritegovali njihove izsledke k svojim analizam. Vabljeni, da se na naslov ziga.zwitter@ff.uni.lj.si prijavite do 12. januarja. Podrobnejše informacije so v pripetih datotekah.