Odpoved študijskega procesa

Od danes, 9. 3. 2020, od 12. ure naprej odpovedane vse oblike pedagoškega procesa na Filozofski fakulteti.

Vodstvo fakultete je danes objavilo tole obvestilo (povezava na obvestilo):

V skladu z navodili strokovne skupine UL so od danes, 9. 3. 2020, od 12. ure naprej odpovedane vse oblike pedagoškega procesa na Filozofski fakulteti. Odpoved zaenkrat velja do petka, 13. 3. 2020, ko vam bomo najpozneje do 12. ure posredovali nadaljnja navodila.

Prosimo vas, da v največji možni meri nadomestite študijski proces bodisi z delom preko elektronske učilnice ali na drugačen način z delom na daljavo tako, da študentkam in študentom naložite samostojno delo od doma.

Prav tako so v tem tednu odpovedane vse govorilne ure in uradne ure strokovnih služb in knjižnic oziroma le-te potekajo po elektronski pošti ali telefonu, osebno pa po predhodnem dogovoru.

Seje organov fakultete, ki so po delovnem koledarju predvidene v tem tednu, se prestavijo na naslednji teden. O tem boste posebej obveščeni.

V skladu z navodili UL so od danes naprej odpovedani tudi vsi javni dogodki na UL FF (okrogle mize, srečanja, javna predavanja, konference, podelitve diplom ipd.). Prav tako vam odsvetujemo potovanja na ogrožena območja.

Zaenkrat vsi našteti ukrepi veljajo do vključno petka, 13. 3. 2020, razen če bi s strani strokovne komisije UL ali pristojnih državnih institucij prejeli drugačna navodila, o čemer vas bomo nemudoma obvestili po elektronski pošti in z objavo na spletnih straneh UL FF.