Testni dostop do zbirk SAGE Knowledge

Pri konzorciju COSEC so pridobili 90-dnevni testni dostop do:

• SAGE Knowledge, ki vsebuje SAGE Books, SAGE Reference, SAGE Navigator, SAGE Video, SAGE Business Cases in CQ Press. Zbirka pokriva različna področja družboslovja in vključuje elektronske knjigepregledna in referenčna dela ter video posnetke. Omogočeno je iskanje po več kot 10.000 enotah gradiva. V tej je kar nekaj geografskih del, fizične in družbene geografije...

•  SAGE Research Methods Video vključuje video posnetke na temo raziskovalnega procesa. Na voljo je skoraj 500 posnetkov v skupnem trajanju 125 ur.

Digitalne vsebine so namenjene študiju in raziskovanju.

Oddaljeni dostop je omogočen do 7. 7. 2020 študentom, diplomantom, redno ali začasno zaposlenim, pogodbenikom ter upokojenim osebam v naslednjih institucijah: Univerza v Ljubljani (z NUK in CTK), Univerza v Mariboru, Univerza na Primorskem, Inštitut za narodnostna vprašanja, Onkološki inštitut Ljubljana, Pedagoški inštitut, Urbanistični inštitut, ZRC SAZU in Nova univerza.

Če boste imeli težave z dostopanjem do virov se obrnite na knjižnico oddelka za geografijo (ohk.geo@ff.uni-lj.si).