Back to top

Izpiti, ki se bodo izvajali na FF

Določeni izpiti bodo v spomladanskem izpitnem obdobju potekali v predavalnicah FF.

Spoštovani!

Določeni izpiti bodo v spomladanskem izpitnem obdobju potekali v predavalnicah FF. Razpored izpitov je v spodnji tabeli. Podrobnejše informacije o razporedu v predavalnice  vam bodo najkasneje do 15. ure pred dnevom izpita posredovali izvajalci v VIS-u in/ali e-učilnici. Bodite pozorni na mesto vstopa na fakulteto (glavni vhod ali stranski vhod nasproti zdravstvenega doma). Protokol izvajanja izpitov je podrobneje predstavljen v priponki.

 







predmet izvajalec COVID izpitni rok (datum) COVID izpitni rok (ura) COVID izpitni rok (predavalnica) VHOD
    5. 6. 2020 8:00-9:00 2, 15, 4, 13 VHOD ZD
GE1 Geografija Latinske Amerike E, DVO 19/20 Metka Špes 
GE1 Geografija Latinske Amerike  Metka Špes 
GE2 Geografija Latinske Amerike Metka Špes 
GE1 Družbena geografija II E, DVO 2017/2018 Dejan Cigale, Simon Kušar 12. 6. 2020 14:00-15:00 2, 15, 34 VHOD GLAVNI
GE1 Fizična geografija II E, DVO 2017/2018 Blaž Repe, Tajan Trobec 11. 6. 2020 8:00-9:00 2, 15, 13, 12, 4 VHOD ZD
GE1 Geoinformatika I Blaž Repe 12. 6. 2020 9:00-17:00 GIKL VHOD GLAVNI
    19. 6. 2020 8:00-9:00 2, 15, 13, 4 VHOD ZD
GE1 Geografija Latinske Amerike E, DVO 19/20 Metka Špes
GE1 Geografija Latinske Amerike  Metka Špes
GE2 Geografija Latinske Amerike Metka Špes
GE1 Geoinformatika I Blaž Repe 22. 6. 2020 8:30-15:30 GIKL VHOD GLAVNI
GE1 Fizična geografija II E, DVO 2017/2018 Blaž Repe, Tajan Trobec 29. 6. 2020 14:00-15:00 2, 15, 4, 13 VHOD ZD
GE1 Družbena geografija II E, DVO 2017/2018 Dejan Cigale, Simon Kušar 30. 6. 2020 8:00-9:00 2, 15, 13, 4, 5, 6 VHOD ZD
GE1 Fizična geografija I E, DVO 2016/2017 Uroš Stepišnik, Darko Ogrin 4. 6. 2020 11:00-12:00 18, 31 VHOD GLAVNI
GE1 Fizična geografija I E, DVO 2016/2017 Uroš Stepišnik, Darko Ogrin 18. 6. 2020 17:00-18:00 18, 34 VHOD GLAVNI
GE1 Osnove tematske kartografije E, DVO 2017/2018 Blaž Repe 2. 6. 2020 11:00-12:00 4, 5, 6, 12, 13 VHOD ZD
GE1 Osnove tematske kartografije E, DVO 2017/2018 Blaž Repe 16. 6. 2020 8:00-9:00 2, 4 VHOD ZD
GE1 Geografija Slovenije Darko Ogrin 2. 6. 2020 8:30-9:30 102, 115, 116, 119 VHOD GLAVNI
GE1 Geografija Slovenije E, DVO 19/20 Darko Ogrin
GE1 Geografija Slovenije Darko Ogrin 17. 6. 2020 14:00-15:00 18, 34 VHOD GLAVNI
GE1 Geografija Slovenije E, DVO 19/20 Darko Ogrin
GE1 Uvod v geografijo E, DVO 2017/2018 Darko Ogrin
GE1 Uvod v geografijo E, DVO 2017/2018 Darko Ogrin 1. 6. 2020 17:00-18:00 18 VHOD GLAVNI
GE1 Klimatogeografija E 2017/18 Darko Ogrin 10. 6. 2020 8:00-9:00 2, 15 VHOD ZD
GE1 Klimatogeografija E 2017/18 Darko Ogrin 24. 6. 2020 8:00-9:00 2, 4, 13 VHOD ZD
GE1 Geoinformatika I, KOLOKVIJ Blaž Repe 3. 6. 2020 8:30-9:30 05, 03, 02A, 02, 012 VHOD GLAVNI
GE1 Geoinformatika I, KOLOKVIJ Blaž Repe 15. 6. 2020 14:30-15:30 18, 31 VHOD GLAVNI