Študentski dnevi 2017

Potrebuješ zapiske? Se ti doma valjalo kopije literature, stare skripte in učbeniki, ki jih ne potrebuješ več? Se želiš izkusiti v vlečenju vrvi s profesorji? Ne veš, kako bi ubijal čas med luknjami v urniku? Te zanima, kako se študentje organiziramo in povezujemo? Potem te vabimo na letošnje Študentske dneve, ki ti nudijo odgovore na vsa ta vprašanja! Pridi na delavnice, predavanja ali se oglasi na stojnicah med 16. in 18. oktobrom. Novice o programu lahko spremljaš na Facebook dogodku "Študentski dnevi 2017".

Študentski dnevi so projekt Študentske organizacije Filozofske fakultete UL, tutorstva FF, Študentskega sveta Filozofske fakultete in so namenjeni približevanju študentskega organiziranje študentom in študentkam Filozofske fakultete. Letos smo posebno pozornost namenili #kolegialnosti, zato bomo bomo v sklopu ŠD na to temo organizirali delavnice in predavanja, predstavila pa se vam bodo tudi oddelčna društva, ŠOFF, ŠSFF in tutorstvo.

Se vidimo.