13.11.2018

Interdisciplinarna delavnica za nabor idej izgradnje prostora znanja ob stoletnici Univerze v Ljubljani

Univerza v Ljubljani bo prihodnje leto ob svoji stoletnici postavila poseben objekt, v katerem bodo predstavljene najbolj zanimive stvaritve naše Univerze. Ker bodo na ogled postavili in povezali znanje vseh članic, želijo, da pri oblikovanju ideje sodelujejo študenti, strokovni sodelavci, raziskovalci in pedagogi različnih strok.

Zato študenti, predvsem tisti iz višjih letnikov, vabljeni na celotedensko intenzivno interdisciplinarno delavnico za nabor idej izgradnje prostora znanja ob stoletnici Univerze v Ljubljani. Delavnica bo potekala od srede,

5. decembra, do srede, 12. decembra 2018, v središču Ljubljane.

SLIKOVNO GRADIVO

09.11.2018

Razpis za volitve predsednika in podpredsednika Študentskega sveta Filozofske fakultete UL

Razpis za volitve predsednika in podpredsednika Študentskega sveta Filozofske fakultete Univerze v Ljubljani je objavljen tukaj.

07.11.2018

Poročilo o izidu volitev v Študentski svet Filozofske fakultete za mandatno obdobje 2018/2019

Volitve v Študentski svet Filozofske fakultete UL so potekale v torek, 6. novembra 2018, med 9.00 in 16.00 uro.

Poročilo o volitvah je na voljo tukaj, rezultati pa tukaj.